Úvodní stránka
CCTV
EZS
EPS, rozhlas
Kabeláž
Ozvučení
Kamery online
Reference
Osvedceni
Kontakt
                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodáváme a instalujeme kamerové systémy od jednoduchého zobrazování na monitoru až po online přenosy prostřednictvím internetu s nastavením nahrávání podle časového plánu.
 

Kamery

Dodáváme černobílé i barevné kamery s různými citlivostmi a použitím. Výběr správných kamer je řešen podle konkrétních světelných a klimatických podmínek, požadované výstupní kvality, způsobu nahrávání a přenosu signálu.

Navrhneme Vám vždy do nejvýhodnější řešení pro monitorování střeženého objektu včetně CCTV uzavřeného okruhu.

Dodáváme ucelené instalace zahrnující vnitřní i venkovní kamery, miniaturní a skryté kamery, průmyslové monitory, povětrnostní kryty a veškeré další komponenty pro spolehlivý provoz kamerových systémů.

Záznamová zařízení

V případě potřeby záznamu instalujeme analogové nebo digitální videorekordéry. Dodávané zařízení ukládá až několik dnů vysoce kvalitního záznamu. Záznamenávat lze nepřetržitě, podle časového plánu, případně v okamžiku pohybu ve střeženém prostoru.

Záznamová zařízení je možné připojit k počítačové síti a sledovat tak obraz například i po internetu.

 

PC kamerové systémy

Jinou možností řízení kamerového systému a ukládání dat jsou speciální počítačové videokarty s možností připojení až 16 kamer. Mezi výhody takového systému patří možnost současného zobrazování až 16 kamer najednou na monitoru spolu s ukládáním záznamů na disk a jejich online zpřístupnění do počítačové sítě a internetu.
CCTV schema

 

                                    

 

 

TOPlist